به نام خداوند بخشنده مهربان

به فضل خدا توانستیم در ایام نوروز 98، در 9 شهرستان استان، 22 همایش درسی و مشاوره‌ای را برای بیش از 700 دانش‌آموز پایه دوازدهم برگزار کنیم.

خدا را شاکریم که بار دیگر فرصت خدمت رسانی آموزشی به دانش‌آموزان مستعد و کوشا سیستان‌وبلوچستانی داشتیم.

پس از ساعت‌ها همفکری و بررسی تجربیات آموزشی گروه، زمان اجرای فعالیت‌های نوروز رسید و دبیران زبده گروه جهادی السابقون نتیجه تلاش‌ها و زحمات سه ماهه گروه را در اختیار دانش‌آموزان سیستان‌وبلوچستانی قرار دهند.

فعالیت‌های نوروز 98 گروه، نه از هفته‌های انتهایی اسفندماه که از اواسط آذرماه 97 آغاز شد. جایی که سرگروه‌های دروس، در کنار تیم دبیران، تدوین جزوات کنکوری گروه را آغاز کردند. جزواتی که مباحث آن بر اساس سطح آموزشی دانش‌آموز سیستان‌وبلوچستانی انتخاب شده اند. بعلاوه با گردآوری مطالب مفید و نکات مشاوره‌ای مورد نیاز دانش‌آموزان کنکوری همایش‌های مشاوره‌ای را نیز برای مناطق مهیا ساختیم.

در طی هفته پایانی اسفند و همچنین هفته ابتدایی نوروز 98 دبیران زبده گروه جهادی السابقون همایش‌های جمع بندی دروس پایه و همایش‌های مشاوره‌ای را در شهرستان‌ها و بخش‌های هامون، خاش، سراوان، جالق، بمپور، مهرستان، لاشار، نیک‌شهر و دشتیاری برگزار کردند. همایش‌های درسی به صورت تک درس و عموما برای هر درس در دو روز برگزار شدند.
به فضل خدا و با برنامه‌ریزی و تولید محتوا توانستیم در ایام نوروز 98، در 9 شهرستان استان، 22 همایش درسی و مشاوره‌ای را برای بیش از 700 دانش‌آموز پایه دوازدهم برگزار کنیم.
در انتها در حالی که به شکوفایی ذهن‌ها و بهار فرهنگی سیستان‌وبلوچستان مستعد و توانمند، بیش از هر زمان دیگری امیدوار بودیم؛ تا موعد اجرای طرح‌های آینده‌ از استان خارج شدیم.
و من یتوکل علی الله فهو حسبه
کمیته آموزش گروه جهادی السابقون
6 فروردین 1398
گزارش تصویری همایش‌های نوروز 98

 

همایش زیست‌شناسی – خاش

 

همایش ادبیات – نیکشهر

 

همایش ادبیات – نیکشهر

 

همایش زیست‌شناسی – دشتیاری

 

همایش ادبیات – مهرستان

 

همایش ادبیات – بمپور

 

همایش ادبیات – لاشار

 

همایش زیست‌شناسی – مهرستان

 

همایش عربی – مهرستان

 

همایش عربی – خاش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *