به فضل و مدد پروردگار و همکاری اساتید مجرب، باتجربه‌ و متخصص کنکور توانستیم همایش‌های جمع‌بندی و مرور ویژه ی هفته های پایانی منتهی به کنور را برای دانش‌آموزان مستعد و کوشا سیستان‌ و بلوچستانی برگزار کنیم.
همه‌ی دانش‌آموزان کنکوری می‌دانند که شروع تیرماه و رسیدن هفته‌های پایانی از ارزشمند‌ترین و حساس ترین زمان‌های ممکن برای جمع بندی و مرور مطالبی است که یک سال برای یادگیری و به خاطرسپردنشان زحمت کشیده اند.
این همایش‌ها طی بازه زمانی سوم تا نهم تیر ماه برای بیش از ۲۰۰ دانش آموز در شهرستان خاش و بیش از ۱۰۰ دانش آموز در شهرستان بمپور برگزار شدند.
همایش‌های دروس تخصصی و عمومی به تفکیک درس ها، عربی توسط جناب آقای سلیمانی، زیست‌شناسی توسط سرکار خانم میرزایی، ریاضی توسط آقایان دکتر سلطان محمدی و محمدی، زبان توسط جناب آقای دکتر حمزه، فیزیک توسط جناب آقای میرزایی و ادبیات توسط سرکار خانم دکتر فرهنگ در زمان تقریبی ۱۰ ساعته جمع‌بندی و نکات تست زنی برای دانش‌آموزان هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی ارائه شدند.
امید به آنکه دانش‌آموزان مستعد و‌ کوشا سرزمین‌مان به خصوص دانش‌آموزان عزیز سیستانی و‌ بلوچستانی در مسیر موفقیت و توانمندی قدم گذارند و مسبب آبادانی و سرافرازی میهن‌مان ایران شوند.
همایش جمع‌بندی ادبیات – خاش
همایش جمع‌بندی عربی – بمپور
همایش جمع‌بندی فیزیک – خاش
همایش جمع‌بندی ریاضی – خاش
همایش جمع‌بندی عربی – خاش
همایش جمع‌بندی زبان – خاش
 
همایش جمع‌بندی ریاضی – بمپور
همایش جمع‌بندی ادبیات – بمپور
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *